Web Content Viewer
ActionsКонтакти
Адрес:
ул. „Вечерница“ № 1А, Пловдив 4001
Работно време:
от 8:30 ч. до 17:00 ч.
Отдел Деловодство, ГРАО и Каса от 8:30 до 18:00 ч. без прекъсване
Приемно време:
Отдел Екология, Стопански дейности и Дирекция УТ
Понеделник и Петък
от 8:30 до 12:00 ч.
Вторник и Четвъртък
от 13:00 до 17:00 ч.
тел.: 032 604 818
имейл: zapaden@plovdiv.bg, signali_zapaden@zapaden.
уеб сайт: www.zapaden.plovdiv.bg
Телефонен указател Район Западен
РЪКОВОДСТВО
1 Кмет Тони Стойчева ет.2, ст. 37 604-818
2 Зам.-кмет Иван Ангелов ет.2, ст. 38 604-849
3 Зам.-кмет Елена Георгиева ет.2, ст. 39 604-812
4 Зам.-кмет ет.2, ст. 25 604-821
5 Секретар
ОТДЕЛ АПИОФСДУС
6 Юрисконсулт Борис Кочов ет.2, ст. 24 604-837
7 Гл. експерт ЧР Катя Терзиева ет.1, ст. 10 604-855
8 Ст.юрисконсулт ет.2, ст. 32 604-814 0876541012
9 Гл. спец.-документооборот Игнатка Машова eт.1, ст. 9 604-810
10 Гл.специалист ОМП Иван Величков 604-840
11 Гл.специалист ТОКК ет.2, ст. 40 604-818 0889721739
12 Гл.специалист ЖПД Мария Корметова eт.1, ст. 9 604-810
13 Шофьор 0877597549
14 Домакин и куриер Атанас Илиев eт.1, ст. 21 604-834 0888219900
15 Хигиенист Марияна Димитрова
16 Гл. счетоводител Мая Проданова ет.1, ст. 3 604-828
17 Гл. експерт Бюджет Таня Лазарова-Спасова ет.1, ст. 4 604-850
18 Гл. инспектор СД Ренета Бамбалова ет.1, ст. 8 604-827 0876144879
19 Гл. инспектор ТУ ет.1, ст. 8 604-827 0889194606
20 Гл. инспектор ЖПСД Дина Профирова ет.1, ст. 7 604-824
21 Гл. специалист “Счетоводство и ТРЗ” Зарухи Карагьозян ет.1, ст. 5 604-829
22 Гл. специалист “Счетоводство” Костадинка Гавраилова ет.2, ст. 5 604-829
23 Мл. счетоводител Катя Букова ет.1, ст. 2 604-830
24 Мл. счетоводител Василена Петкова ет.1, ст. 2 604-830
25 Техник, компютърни системи Петър Наков ет.1, ст. 6 604-824
ДИРЕКЦИЯ УТ
26 Д-р д-ия УТ Никола Славчев ет.2, ст. 24 604-837
27 Гл. експерт АГ Христо Петков eт.2, ст. 27 604-842 0886250555
28 Гл. експерт КР Генчо Енчев eт.2, ст. 29 604-823
29 Специалист Тодора Видолова eт.2, ст. 29 604-823
30 Инспектор eт.2, ст. 33 604-811
31 Гл. инспектор СК
32 Гл. експерт ССС Мая Златева eт.2, ст. 28 604-848 0885244555
33 Инспектор инж. Делян Желев eт.2, ст. 33 604-811
34 Експерт Електро eт.1, ст. 28 604-848
35 Гл. инженер Велина Запрянова eт.2, ст. 33 604-811 0877611264
36 Специалист СК Стефка Митрева eт.2, ст. 28 604-848
37 Гл. специалист УП-ПУП Марияна Кемилева eт.2, ст. 26 604-822
38 Гл. инспектор КСОДЕС eт.2, ст. 31 604-825
39 Ст. специалист УТ Хера Симидчиева-Узунова eт.2, ст. 26 604-822
40 Гл. експерт ОК Весела Николова eт.2, ст. 31 604-825
41 Гл. експерт ЗСД Гергана Мечкарова ет.1, ст. 1 604-826 0884219505
ГРАО
42 Гл. експерт ГРАО eт.1, ст. 11 604-816/839 0877605832
43 Ст. експерт ГРАО Гергана Дървинкова eт.1, ст. 11 604-816/839
44 Ст. експерт ГРАО Светлана Габърска eт.1, ст. 11 604-816/839
45 Ст. експерт ГРАО Соня Овнарова eт.1, ст. 11 604-816/839
46 Гл. специалист ГРАО Димитрия Ганчева eт.1, ст. 11 604-816/839
47 Ст. специалист ГРАО Красимира Мирчева eт.1, ст. 11 604-816/839
ОБРАЗОВАНИЕ
48 Главен счетоводител Иванка Коловска eт.1, ст. 15 604-832
49 Счетоводител Зоя Камбурова eт.1, ст. 15 604-832
50 Счетоводител Цветана Лозанова eт.1, ст. 15 604-832
51 Счетоводител eт.1, ст. 15 604-832
52 Счетоводител Албена Шкодрова eт.1, ст. 14
ЗДРАВЕОПАЗВАНЕ
53 Счетоводител Таня Чаушева ет.1, ст. 13 604-843
54 Гл. Специалист-счетоводител Цветанка Благова ет.1, ст. 13 604-843
ЕКОЛОГИЯ
55 Нач.отдел Екология, образование, здравеопазване, социални дейности и гражданска регистрация инж. Милена Станева ет. 2, ст. 25 604 821 0886837859
56 Ст. инспектор Озеленяване ет.1, ст. 20 604-820
57 Гл. инспектор Екология ет.1, ст. 20 604-854 0889106707
58 Мл. инспектор Озеленяване Станислава Давидова ет.1, ст. 20 604-820
ДЕЖУРНИ
59 Дежурен Георги Узунов ет.1, ст. 17 604-835
60 Дежурен Красимир Дафов ет.1, ст. 17 604-835
61 Дежурен Милко Арабаджийски ет.1, ст. 17 604-835
62 Дежурен Петър Вълчев ет.1, ст. 17 604-835
63 Дежурен Димитър Атанасов ет.1, ст. 17 604-835